Foto AFP/Scanpix/LETA

Sinoptiķi brīdina par spēcīgu vēju; daudzviet stipri snigs 0

Pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Vidzemes dienvidrietumu daļā, tostarp Rīgā, gaidāms stiprs sniegs. Kurzemes rietumu novados, pastiprinoties vējam un kļūstot siltākam, arī līs, prognozē sinoptiķi.

Vairāki kilogrami! Tepat, kaimiņos, vēstures entuziasti mežā atrod 86 gadus slēptus dārgumus 16
Piecas lietas, kuras kaķi dara katru dienu, taču uzskatīs jūs par lielākajiem ienaidniekiem, ja tajās iejauksieties
“Es eju pensijā!” Vīrietis nopērk lietotu jaku un paliek bez vārdiem par to, ko atradis tās kabatā
Lasīt citas ziņas

Kurzemes rietumu piekrastē gaidāmas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 17-22 metriem sekundē. Nakts otrajā pusē Kurzemē pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, dienā – lēns mainīga virziena vējš.

Latvijas austrumu novados naktī un no rīta daudzviet īslaicīgi snigs. Diena valstī būs pārsvarā saulaina, vairāk mākoņu Latgalē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra otrdienas rītā noslīdēs līdz -4..-8 grādiem, piekrastē vietām nekļūs vēsāks par -1 grādu. Dienas vidū gaisa temperatūra būs 0..-5 grādi; līdz ar saulrietu kļūs aukstāks.

Rīgā vēlā pirmdienas vakarā un nakts sākumā gaidāma stipra snigšana, pēc tam debesis skaidrosies un dienā spīdēs saule. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra no rīta būs -4..-5 grādi, dienas vidū -2 grādi, otrdienas vakarā -5..-6 grādi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.