Foto-LETA

Daugavā pieķer maluzvejniekus 0

Pievieno LA.LV

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori sadarbībā ar Valsts policijas Prevencijas nodaļas darbiniekiem šonakt Daugavā pie Rīgas hidroelektrostacijas (HES) pieķēruši trīs maluzvejniekus.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
Kā saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Gints Zemitāns aģentūrai LETA pastāstīja, ka divus maluzvejniekus ap plkst.3 naktī izdevies aizturēt kopā ar tīkliem un kastēm ar zivīm, bet trešais pamanījis, ka aiztur divus pirmos, un paspējis savu tīklu izmest upē, tādēļ nav aizturēts.

Maluzvejnieku nelikumīgi iegūtais loms bijis divi laši un viens taimiņš. Par šo pārkāpumu viņiem draud naudassods no 200 līdz 500 latiem, kā arī nāksies atlīdzināt videi nodarīto kaitējumu – samaksāt 300 latus par katru lasi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīriešiem konfiscēti divi tīkli – katrs aptuveni 50 metrus garš, kā arī gumijas laiva.

Uz notikuma vietu izsauktie Valsts policijas darbinieki no Salaspils noskaidrojuši abu aizturēto vīriešu personību, un izrādījies, ka viens no viņiem jau iepriekš divreiz sodīts par maluzvejniecību.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.