Kaspars Daugaviņš KHL pēdējā regulārā čempionāta spēlē guva divus vārtus.

Daugaviņam divi gūti vārti 20 sekundēs! 0

Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš otrdien guva divus vārtus 20 sekunžu laikā, nodrošinot Maskavas “Spartak” komandai uzvaru KHL regulārā čempionāta pēdējā spēlē.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Spartak”, kuru vada Oļegs Znaroks ar Hariju Vītoliņu, viesos ar 4:2 (2:2, 0:0, 2:0) pārspēja Maskavas apgabala “Vitjaz” vienību.

Pirmajā periodā katra no komandām guva pa diviem vārtiem, bet trešās trešdaļas pirmajā minūtē Daugaviņš pēc viesu teicamas kombinācijas panāca 3:2. Daugaviņam šajā epizodē atlika ieraidīt ripu tukšā pretinieku vārtu stūrī, jo viņš ar partneri divatā izslidoja pret vārtsargu.

Savukārt 20 sekundes vēlāk Daugaviņš ieraidīja vēl vienu ripu “Vitjaz” vārtos un dubultoja pārsvaru. Šoreiz latvietis mainīja partnera spēcīgi mestās ripas lidojuma virzienu.

Daugaviņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un zaudēja abos divos iemetienos, bet komandas biedrs Mārtiņš Karsums 14 minūtēs un 47 sekundēs divreiz meta pa cietoksni, bloķēja vienu metienu un uzvarēja savā vienīgajā iemetienā.

Daugaviņš šosezon laukumā devies 59 spēlēs, kurās guvis 19 vārtus un veicis 21 rezultatīvu piespēli, bet Karsumam 52 mačos ir 11 vārti un 11 piespēles.

Savukārt uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” mājās ar 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Čeļabinskas “Traktor”. Indrašis spēlēja 16 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem.

Tikmēr aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” sezonas pēdējā spēlē mājās ar 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) uzveica “Soči” hokejistus. Kulda spēlēja 14 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu.

Citā mačā vārtsargs Jānis Kalniņš palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” viesos ar 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) piekāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas nodrošināja vietu Gagarina kausa izcīņā. Anti Niemi “Jokerit” vārtos atvairīja 22 no 25 pretinieku mestajām ripām.

“Jokerit” ar 84 punktiem 62 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo vietu, Maskavas “Dinamo” ar 82 punktiem 61 cīņā ir ceturtā, “Spartak” ar 77 punktiem 62 dueļos ieņem piekto pozīciju, bet “Severstaļ” ar 58 punktiem 62 mačos ir desmitā.

Tikmēr Rīgas “Dinamo” nodrošināja pirmspēdējo vietu pamatturnīrā, jo Minskas “Dinamo” ar 3:5 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”. Rīdziniekiem ir 41 punkts 61 mačā, bet minskieši tikpat spēlēs iekrājuši 37 punktus. Rīgas klubs sezonu noslēgs trešdien viesos pret Novosibirskas “Sibirj”.