Publicitātes foto

Daugavpilī atklās publisko grāmatu skapi 0

Starptautiskajā Jaunatnes dienā, 12. augustā, Daugavpilī, Saules ielā 38, tiks atklāts publiskais grāmatu skapis, LA.lv uzzināja biedrībā “Erfolg”.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Grāmatu skapja izveidē aicināti piedalīties visi Daugavpils iedzīvotāji, ziedojot savas grāmatas vai savstarpēji apmainoties. To varēs darīt ik darba dienu no plkst. 9 līdz 18. Biedrība “Erfolg” aicina grāmatas titullapā ierakstīt veltījumu vai personisku stāstu, bet par katru atnesto grāmatu dāvinās īpašu grāmatzīmi.

Biedrībā norādīja, ka grāmatas būs dažādās valodās, jo Daugavpils ir multikulturāla pilsēta, tādēļ svarīgi, lai katrs atrastu sev interesantu grāmatu, ko varētu palasīt un nolikt to atpakaļ. Tāpat grāmatu skapī varēs atrast informatīvos materiālus, aktuālu informāciju par sarīkojumiem un notikumiem pilsētā un tās apkārtnē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Idejas autori norāda, ka tā būs arī iespēja vietējiem literātiem popularizēt savus – viņi tos varēs ielikt šajā grāmatu skapī, atklājot savu talantu plašākai publikai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.