Foto: Ieva Čīka/LETA

Daugavpilī pēc kritiena, atsitoties pret betonu, gājis bojā bērns 0

Pievieno LA.LV

Krītot no apmēram trīs metru augstuma, pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī gājis bojā bērns, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Ksenija Belova.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Policijā skaidroja, ka traģiskais negadījums noticis sestdien, 18.maijā, ap plkst.22. Sākotnējā informācija liecina, ka bērns kritis no apmēram trīs metru augstuma un atsities pret betonu.

Pēc Belovas teiktā, pašlaik nekas neliecinot, ka notikusi vardarbība, un, visdrīzāk, notikušais ir nelaimes gadījums, taču precīza nāves iemesla noskaidrošanai nozīmēta ekspertīze.
Policijā arī sākts kriminālprocess.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija neatklāj ne bērna vecumu, ne dzimumu, bet vietējais portāls “gorod.lv” ziņo, ka bojāgājušais bijis 11 gadus vecs un kritis no bijušās bumbu patversmes jumta.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI