Publicitātes foto

Daugavpilī sākas festivāls “Telpa – Daugavpils” 0

Pievieno LA.LV

Šodien Daugavpilī sāksies un rīt, 11.jūnijā, turpināsies starptautiskais teātra festivāls “Telpa – Daugavpils”, aģentūru LETA informēja Daugavpils teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Janīna Ivanova.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Festivāls “Telpa – Daugavpils” kalpo par unikālu iespēju jauniem teātra māksliniekiem izpausties brīvā un radošā atmosfērā, iepūšot eksperimentāla teātra elpu pilsētas telpā. Pateicoties šim festivālam, Daugavpils teātrim ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar režisorēm Lucinu Sosnovsku un Paulu Pļavnieci. Pēc dalības festivālā abas mākslinieces teātrī iestudējušas tādas izrādes kā “Pie mums viss kārtībā”, “Hamlets”, “Svešie svētki”, “Šinelis un Šinelis”.

Šogad festivālā desmit jaunie mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Norvēģijas un Spānijas veidos piecas performances, kurās piedalīsies Daugavpils teātra aktieri un Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” programmas “Teātra māksla” audzēkņi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien Daugavpils cietoksnī varēs apskatīt četras performances. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem performances notiks dažādās Daugavpils cietokšņa lokācijas vietās. Skatītāji aicināti pulcēties plkst.18.30 pie Marka Rotko Mākslas centra ieejas.

Piektā performance notiks 11.jūnijā plkst.11 Daugavpils Vienības laukumā. Performanci veidos māksliniece no Spānijas, un tā notiks kravas mašīnā. Savukārt festivāla noslēgumā varēs apskatīti izrādi “Mana pils – Daugavpils” “Saules skolas” programmas “Teātra māksla” audzēkņu izpildījumā. Izrāde notiks Daugavpils teātrī plkst.13.

Festivālu organizē Daugavpils teātris, festivāla mākslinieciskais vadītājs – režisors Georgijs Surkovs. Festivāls “Telpa – Daugavpils” ir nozīmīga Daugavpils teātra tradīcija kopš 2013.gada.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.