Foto no gorod.lv

Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis 10

Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijā.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Policijā skaidroja, ka Zavadskis atrasts Daugavpilī, Saules ielā kādas mājas pagalmā ap plkst.7 no rīta. Viņš atradās savā automašīnā bez redzamiem miesas bojājumiem.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Zavadskis ir AS “Ditton pievadķēžu rūpnīca” lielākais akcionārs, jo viņam pieder 20% uzņēmuma akciju. Pārējie uzņēmuma īpašnieki ir Vladislavs Drīksne (19,92%), SIA “MAX Invest Holding” (13,635%), SIA “Maleks S” – 13,63% un SIA “Dvinsk MNG” (9,46%).

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņš vairākkārt ir minēts Latvijas miljonāru sarakstā, jo viņam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos un viņa īpašumā ir septiņi īpašumi Daugavpilī un Daugavpils novadā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.