Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Daugavpilī sievietei uz kājas uzkrīt kapu piemineklis 0

Kādai sievietei Daugavpilī trešdien uz kājas uzkritis kapu piemineklis, radot viņai traumas, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ideālā vecuma starpība mīlestībā: cik gadus vecs partneris ir piemērots katrai zodiaka zīmei?
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
“Tā ir milzīga drosme vai neizmērojams stulbums?” Soctīklotāji reaģē uz Siliņas gatavību atkārtoti kandidēt uz premjeres amatu 3
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis, kad sieviete veikusi kapu apkopšanas darbus.

VUGD glābēji pieminekli nocēluši no sievietes kājas, bet cietušo nodevuši mediķu rīcībā. Sieviete hospitalizēta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola pavēstīja, ka 58 gadus vecajai sievietei konstatēts vaļējs kājas lūzums, un viņas stāvoklis tiek raksturots kā vidēji smags. Cietusī nogādāta Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 39 izsaukumiem, no kuriem 25 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 10 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.