Daugavpils “Daugava” pārliecinoši izcīna Superkausu 0

Valsts čempionvienība Daugavpils “Daugava” sestdien savās mājās izcīnīja pārliecinošu uzvaru Latvijas futbola Superkausa spēlē.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos
Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 17
Krievu murgs Turcijā: turki Krievijas pilsoņus izsēdina no lidmašīnām un neļauj lidot uz citām valstīm

Aizvadītajā cīņā “Daugava” ar rezultātu 4:1 (3:0) pieveica pagājušā gada Latvijas kausa ieguvēju Rīgas “Skonto”, kas startēja ar jaunatnes sastāvu.

Līdz spēles 31.minūtei Daugavpils “Daugava” izvirzījās vadībā ar 3:0, pa reizei precīzi sitot Stenlijam Ibem, Ibrahimam Olalekanam Babatundem un Armandam Pētersonam. Otrā puslaika vidū jau 4:0 panāca Džozeps Enekarire, bet goda vārtus “Skonto” komandā 80.minūtē guva 16 gadus vecais Ņikita Ivanovs.

Kā ziņots, valsts kausa ieguvēji maču neaizvadīja spēcīgākajā sastāvā, jo labākie vienības futbolisti atrodas treniņnometnē Turcijā. “Skonto” komandu mačā vadīja Vladimirs Beškarevs, jo galvenais treneris Tamazs Pertija arī pašlaik atrodas Turcijā.

Šis nav pirmais šāda tipa gadījums Latvijas futbolā šosezon, jo arī virslīgas Ziemas kausa finālā “Ventspils” futbolisti spēlēja ar dublieru sastāvu, jo pamatkodols bija devies uz treniņnometni Turcijā. Tāpat “Skonto” ar otro sastāvu cīnījās Ziemas kausa mačā par trešo vietu, bet spēle par piekto vietu nemaz netika aizvadīta, jo uz treniņnometni bija devusies “Jūrmalas” komanda.

Pagājušajā gadā Daugavpils “Daugava” virslīgas čempionātā triumfēja pirmoreiz vēsturē. Tikmēr “Skonto” komanda Latvijas kausa izcīņā triumfēja pirmo reizi kopš 2002.gada, bet kopumā tā tagad izcīnījusi astoņus titulus.