Reklāmraksti

Dāvana vīrietim – kā izvēlēties labāko0

Publicitātes foto

Meklējot dāvanu vīrietim, ir jāpadomā ne vien par to, kāda dāvana viņam varētu patikt, bet arī par vērtību, ko tā sniegs – atbalstu, rūpes, jaunas emocijas. Ar šādu domu FromMe dāvanas veido savus dāvanu ieteikumus.

Bieži vien vīrieši dāvanas īpaši negaida, taču tās saņemot, jūtas priecīgi un novērtēti. Katrs vīrietis, protams, ir citādāks, taču ir novērots, ka augstu tiek vērtēts dāvanas noderīgums un oriģinalitāte. Raksta turpinājumā uzzināsi vairāk par praktiskām un oriģinālām dāvanām.

Praktiska dāvana vīrietim

Publicitātes foto

Atrast dāvanu vīrietim ne vienmēr ir tik ātri un vienkārši, ja vien nav iedots jau iepriekš sagatavots vēlmju saraksts. Parasti vīrieši paši sev nopērk visu, kas viņiem ir nepieciešams, atstājot dāvinātāju neziņā un bez idejām. Tādā gadījumā labākā dāvana vīrietim svētkos ir praktiska dāvana, jo tā vienmēr noderēs ikdienā.

Dāvanu kartes ir praktiska dāvana, jo tās saņēmējs to noteikti izmantos – turklāt pats sev visērtākajā laikā un datumā. Lai dāvanu karti padarītu par personiskāku dāvanu, tai ir jābūt vīrietim īpaši noderīgā veikalā vai uzņēmumā.

Domājot par vīrieša interesēm, vērā noteikti jāņem viņa hobiji. Ja vīrieti aizrauj, piemēram, makšķerēšana, viņš noteikti priecāsies par dāvanu karti makšķernieku veikalā. Ja vīrietis aktīvi nodarbojas ar sportu, tad viņam noteikti noderēs kāds jauns aksesuārs vai sporta inventārs no sporta preču veikala.

Vēl viena praktisku dāvanu kategorija varētu būt noderīgas lietas mājai. Nevienam mājas saimniekam nevar būt par daudz darba instrumentu. Tos vīrietis, visticamāk, pats sev iegādātos un priecātos par jaunāku versiju. Šādas un līdzīgas praktiskas dāvanas iespējams atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā Dāvana vīrietim.

Oriģināla dāvana vīrietim

Publicitātes foto

Dāvanas izvēlē vīrietis novērtēs oriģinalitāti. Ar vien populārāk paliek dāvināt sajūtu dāvanas – oriģinālas dāvanas, kas tās saņēmējam ļauj gūt nebijušas emocijas un izmēģināt kaut ko jaunu. Tā ir dāvana, kas vīrietī raisīs patīkamu satraukumu, gaidot mirkli, kad šo dāvanu piedzīvot.

Viena no oriģinālajām dāvanām, kura noteikti ir jāizmēģina katram vīrietim vismaz reizi dzīvē, ir lidojumi. Tiem piemīt īpaša brīvības sajūta – atrasties augstu gaisā un vērot skatus no putna lidojuma. Mierpilnākam lidojumam iespējams izvēlēties deltaplānu, akrobātiskākam lidojumam vērts izmēģināt paraplānu, savukārt ekskluzīvam piedzīvojumam jāizmēģina lidojums ar gaisa balonu.

Zinātkāram vīrietim, iespējams, patiktu kvesta apmeklējums vai kāda interesanta ekskursija. Savukārt, aktīvāks un adrenalīnu mīlošs vīrietis noteikti novērtētu braucienu ar kvadracikliem vai, piemēram, peintbola spēli ar draugiem. Oriģinālas dāvanas pamatā ir labi pavadīts laiks un pozitīvas emocijas. Šādas un līdzīgas oriģinālas dāvanas iespējams atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā Oriģinālas dāvanas.

LA.lv