Publicitātes foto

Dažādu laiku “Ave Maria” skanēs Sergeja Jēgera izpildījumā 0

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, festivāla “Eiropas Ziemassvētki” ietvaros Rīgas Domu pieskandinās mūzikā tērptās lūgšanas “Ave Maria” dažādu gadsimtu un tautību komponistu skatījumā, LA.lv uzzināja “Latvijas Koncertos”.

Reklāma
Reklāma
Tik smagi “iegrābies” Putins nebija 25 gadus: tagad galvenais nepalaist šo iespēju garām
Kokteilis
Darbs ir dzīves jēga!? Kurām zodiaka zīmēm visātrāk draud izdegšana, bet kuras ir “darbadrošas”? 1
Kokteilis
Cilvēki satraukušies par Ģirta Ķestera pēkšņajām pārmaiņām: aktieris sniedz atklātu komentāru
Lasīt citas ziņas

Kontrtenora Sergeja Jēgera siltā un maiguma pilnā balss savīsies ar Rīgas Doma ērģeļu varenajām stabulēm un baznīcas velvēs atbalsosies arī vijoles un kontrabasa skaņas.

Koncerta programmā līdzās skaņdarbiem “Ave Maria” iekļautas arī baroka ārijas un instrumentāli opusi, Ziemassvētku korāļi un tradicionālas melodijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ērģeļu stabules būs Diānas Jaunzemes-Portnajas pārziņā. Koncertā piedalīsies arī Agnese Kanniņa (vijole) un Jānis Stafeckis (kontrabass).

Festivāls “Eiropas Ziemassvētki” notiek no 6. līdz 29. decembrim. Festivālu organizē VSIA “Latvijas Koncerti”, atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.