Latvijā
Rīga

Vieta, kur aci pret aci tiksies vēlēšanu sarakstu līderi – debašu duelis “Cīņa par Rīgu” kanālā “RīgaTV 24”0

Foto: ekrānuzņēmums no video

No 3. augusta televīzijas kanālā “RīgaTV 24” būs skatāms spraigs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu debašu cikls “Cīņa par Rīgu”, kurā aci pret aci tiksies vēlēšanu sarakstu līderi.

Debašu dueļos tiksies Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu līderi, lai diskutētu par savām priekšvēlēšanu programmām un plāniem Rīgas attīstībai, kā arī iespējamo politisko sadarbību.

Raidījuma vadītājas lomā uzņemsies žurnāliste Anita Daukšte.

Video:

“Vienīgais veids, kā priekšvēlēšanu procesu nepārvērst par vēlētāju smadzeņu skalošanu ar partiju reklāmas starpniecību, ir deputātu kandidātu debates.

Debates tiešajā ēterā ir labākais indikators, kas parāda deputātu kandidātu spēju orientēties pašvaldības darbā, parādīt savas prasmes un idejas Rīgas domes darba attīstībā un pašvaldību politikā.

Man priekšvēlēšanu debašu vadība ir jauns izaicinājums un pieredze – no rakstošās žurnālistikas uz TV diskusiju vadību.

Esmu pārliecināta, ka mana līdzšinējā pieredze politiskajā žurnālistikā un politikas ekspertīzē būs labs fons, lai sagatavotos atklāt “RīgaTV 24” skatītājiem aizraujošu un izzinošu informāciju par pretendentiem uz Rīgas domes deputāta krēslu,” saka Daukšte.

Saistītie raksti

Arī televīzijas kanāla “RīgaTV 24” direktors Klāvs Kalniņš pauž gandarījumu par pieredzējušās žurnālistes dalību debašu cikla veidošanā un vadīšanā.

“Tas ir liels pagodinājums, ka tik pieredzes bagāta žurnāliste ir pieņēmusi izaicinājumu vadīt debates, kurās noskaidrosim, cik kompetenti pašvaldību jautājumos ir Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu līderi.”

Skaties debašu ciklu “Cīņa par Rīgu” no 3.augusta katru darba dienu plkst. 18:30 kanālā RīgaTV 24.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
Latvijas Avīze
Latvijā
Beidzot iespēja atgūt naudu, pļāpīgais prokurors un izdegušie mācītāji. Nedēļas notikumu apskats
50 minūtes
ML
Māra Lapsa
Latvijā
“Mēs esam aizguvuši no vāciešiem pedantisma gēnu un tajā ieslīgstam arvien dziļāk.” Dendrologs Andrejs Svilāns par latviešu daiļdārziem
Intervija 11 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli? 3
Intervija 16 stundas
VK
Vita Krauja
Latvijā
“Mīļie, nu veriet taču vaļā muti!” Operas kora māksliniece Baiba Tērmane, kaut Baldonē ieprecējusies, nu še kļuvusi slavenāka par pašas vīru
13 stundas
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā 1
21 stundas