Foto – Leta/EPA

Deivids Linčs tomēr uzņems seriālu “Tvinpīka” 0

Pievieno LA.LV

Amerikāņu kinorežisors Deivids Linčs paziņojis, ka veidošot kulta seriāla “Twin Peaks” (“Tvinpīka”) jaunās sērijas par spīti tam, ka iepriekš nepietiekama budžeta dēļ no projekta izstājās.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

“Dārgie tvitera draugi, baumas nav patiesas. Tas notiks vēlreiz! “Twin Peaks” atgriezīsies kanālā “Showtime”,” piektdien sociālajos tīklos paziņoja Linčs.

“Deivids būs režisors visam seriālam, turklāt mēs uzņemsim vairāk par iepriekš izziņotajām deviņām stundām! Gatavošanās uzņemšanai sākas jau tagad,” teica “Showtime” prezidents Deivids Nevinss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Oktobrī ASV televīzijas kanāls “Showtime” paziņoja, ka 2016.gadā izlaidīšot jaunu kulta seriāla sezonu ar deviņām sērijām. Bija paredzēts, ka Linčs veidos seriālu pēc scenārija, ko izveidoja sadarbībā ar scenāristu Marku Frostu.

Taču aprīlī Linčs paziņoja par izstāšanos no projekta, jo tam neesot atvēlēts pietiekami daudz naudas, lai uzņemtu seriālu tā, kā viņš to iecerējis.

“Ar atgriešanos! Tvinpīkas īpašais aģents Deils Kūpers,” tvītoja seriāla galvenās lomas tēlotājs Kails Maklahans.

Oriģinālais seriāls iznāca 1990. gadā telekanālā ABC un ilga divas sezonas, kam sekoja viena pilnmetrāžas filma ar seriāla notikumu priekšstāstu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.