Žerārs Depardjē.
Žerārs Depardjē.
Foto. Jens Kalaene/dpa

Depardjē atkal izceļas: Karš ir “muļķības” un “tautas neprāts”, es mīlu Krieviju 24

Ar skandalozu paziņojumu kārtējo reizi izcēlies franču aktieris Žerārs Depardjē, kuram ir Krievijas pilsonība. Viņš nosauca karu par “muļķībām” un “tautas neprātu”. Par to raksta Vācijas izdevums “Augsburger Allgemeine Zeitung”, kur aktieris galvenokārt intervēts par savu aizraušanos ar kulināriju un intervijas beigās viņam uzdots šis sensitīvais jautājums.

Kokteilis
Skorpioni perfekcionisti, bet Zivis – netīro krūžu karalienes: nekārtīgāko zodiaka zīmju tops
Maks kā naudas magnēts: lūk, ko vajadzētu ievietot makā, lai stiprinātu finansiālo drošību
Kokteilis
“Vai šī kleita nav uzvilkta ar mugurpusi uz priekšu?” Skatītāji pārsteigti par “Muzikālās bankas” vadītājas tērpu 8
Lasīt citas ziņas

Pēc Depardjē teiktā, viņš neuzņemas spriest par kariem un iebrukumiem. Taču, runājot par Krievijas Federācijas pilna mēroga karu pret Ukrainu, viņš sacīja, ka tas neietekmēja viņa mīlestību pret šo valsti.

“Man nekas nav mainījies. Es joprojām esmu krievs. Es mīlu krievu kultūru. Kad es mīlu valsti, tas vienmēr ir tās kultūras dēļ. Bet es labāk izvairos runāt par šo tēmu, neviens par to nevar pateikt neko jēdzīgu.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es ienīstu, ja politika un aktiermāksla tiek jauktas kopā. Es nevēlos par to runāt vairāk kā: karš ir liela muļķība,” sacīja Depardjē.

Izturēt Depardjē vēderpriekus
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.