Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Valdis Semjonovs

Desu ražotājam “Marno” pērn apgrozījuma pieaugums 0

Gaļas pārstrādes un realizācijas uzņēmums SIA “Marno” pagājušajā gadā strādāja ar 3,858 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2018.gadā “Marno” turpināja ražot un realizēt gaļas produktus, kā arī sāka darbu pie jauniem projektiem, kas varētu nest papildus ienākumus un sekmēt apgrozījumu nākotnē.

Uzņēmuma produkcijas klāstā lielāko daļu veido vārītas, kūpinātas desas un cīsiņi, kā arī gaļas kūpinājumi, pusfabrikāti, gaļas čipsi, kulinārija. Produkcija tiek ražota ar zīmoliem “Marno” un “De Lukss”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kompānija “Marno” ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 231 786 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Sergejs Izotovs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.