Politiķis Didzis Šmits.
Politiķis Didzis Šmits.
Foto: LETA

Deputāts: Ja frontes līnija pletīsies, tad katram būs jākaro 0

“Ja frontes līnija pletīsies, tad katram būs jākaro,” tā TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja 13.Saeimas deputāts Didzis Šmits.

Reklāma
Reklāma
TV24
Šlesers TV diskusijas laikā eksplodē: “Diemžēl pa muti būs jāiedod jums un visiem pārējiem”
Samazina apetīti un paātrina vielmaiņu: 9 garšvielas cīņai pret lieko svaru
VIDEO. “Visas mūsu ģimenes vārdā uzrunāju katru no jums” – Ginta Grāveļa mammai akūti nepieciešama palīdzība
Lasīt citas ziņas

“Mēs jau arī domājām, ka kāds karos kompjūterā, mēs ēdīsim Ādažu čipsus un skatīsimies,” saka deputāts.

Viņš pastāsta, ka jau 25 gadus ir NBS rezervē, bet šo gadu laikā ne reizi nav saukts uz apmācībām. Neviens pat nav piezvanījis un pajautājis, vai viņš vēl var palikt rezervistos.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja mums notiek kaut kas līdzīgs, ja frontes līnija pletīsies, tad katram būs jākaro. Katram! Un jābūt arī pārliecībai, ka tev būs ierocis,” atzina Šmits.

Politiķis piebilst, ka jauniešiem ir jāsaprot, ka tas būs obligāti. Viņš atzīmē, ka pēc iestāšanās ES un NATO mums kaut kā likās, ka būs tas lietussargs, regulas, un mēs peldēsim pa upi.

“Es ceru, ka ir saprasts, ka ir jāsāk vadīt savu valsti,” uzsvēra deputāts, piebilstot, ka arī Ukraina, protams, daudz ko varēja darīt savlaicīgāk un gudrāk.

SAISTĪTIE RAKSTI