Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: EPA/LETA

Diena būs karsta 0

Pievieno LA.LV

Sestdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis, vietām īslaicīgi līs, pēcpusdienā un vakarā iespējams arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Maksimālā gaisa temperatūra +23..+27 grādi, valsts centrālajā daļā līdz +29 grādiem.
Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu vējš, Kurzemē iegriezīsies rietumu vējš. Lietusgāzes dažviet radīs lielas vēja brāzmas.

Rīgā saule gaisu sakarsēs līdz +28 grādiem, vakarpusē pieaugs īslaicīga lietus un pērkona negaisa iespējamība. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laikapstākļus nosaka paaugstināta spiediena apgabals un neliela atmosfēras fronte. Gaisa spiediens 762-764 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka sestdien un svētdien vietām valstī – pārsvarā centrālajā daļā, arī Rīgā, – saglabāsies augsta ugunsbīstamība mežos. Spēkā arī brīdinājums par gaisa temperatūras paaugstināšanos sestdien līdz +27..+29 grādiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.