Satiksme 13. janvāra ielā.
Satiksme 13. janvāra ielā.
Foto – LETA

Diennakts laikā no Akmens tilta Rīgā cenšas nolekt divi cilvēki 3

Aizvadītās diennakts laikā no Akmens tilta Rīgā centušies nolekt divi cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Lasīt citas ziņas

Pirmdien VUGD speciālisti devušies uz Akmens tiltu, jo kāds vīrietis vēlējies lēkt Daugavā. Viņš no sava nodoma atteicies pēc pārrunām ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem.

Savukārt agrā otrdienas rītā Daugavā no Akmens tilta vēlējies ielekt kāds cits vīrietis. Daugavā. Viņš no sava nodoma atteicies pēc pārrunām ar VUGD darbiniekiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ogrē agrā otrdienas rītā upē iebraukusi vieglā automašīna. Negadījums noticis līdzās tiltam, vietā, kur Ogres upe ietek Daugavā. Cietušo nav.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 47 izsaukumiem, no kuriem 18 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 24 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.