dinamoriga.eu

“Dinamo” ar uzvaru sāk pārbaudes turnīru Ņižņijnovgorodā 0

Rīgas “Dinamo” otrdien izbraukumāKrievijā ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Maskavas “Spartak” vienību pirmajā spēlē Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņā, kas komandām ir pārbaudes turnīrs pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas sākuma.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Uzvaras vārtus pagarinājuma 4.minūtē guva Aleksandrs Ņiživijs, realizējot skaitlisko pārsvaru, liecina KHL informācija.

Visus trīs vārtus “Dinamo” iemeta pēdējā trešdaļā – perioda sākumā Aleksandrs Žirū vispirms rezultāta starpību samazināja līdz 1:2, bet Mārtiņš Karsums piecas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu.

“Spartak” pa vienai ripai Mikaēla Telkvista sargātajos vārtos iemeta katrā no pirmajiem diviem periodiem. Rezultātu skaitliskajā vairākumā atklāja Andrejs Kuzmins, savukārt Mihails Juņkovs otrās trešdaļas sākumā panāca Maskavas klubam divu vārtu pārsvaru.

Pēc spēles sarīkotajā metienu sērijā ar 2:1 uzvarēja Rīgas “Dinamo”, kam precīzi meta Džeimijs Džonsons un Ņiživijs.

Uz Ņižņijnovgorodu, kur turnīrs risināsies līdz sestdienai, “Dinamo” devās 28 hokejistu sastāvā. Turnīrā vēl piedalās mājiniekiŅižņijnovgorodas “Torpedo”, kā arī Maskavas “Dinamo”. Komandas pēc apļa turnīra aizvadīs arī spēles par vietām.

Rīgas “Dinamo” spēles pret Maskavas “Dinamo” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” paredzētas attiecīgi trešdien un piektdien. KHL regulārais čempionāts Rīgas “Dinamo” sāksies 6. septembrī Prāgāpret “Lev”, bet līdz tam komanda aizvadīs desmit pārbaudes spēles.