dinamoriga.eu

“Dinamo” noslēdz līgumu ar čehu vārtsargu Sedlāčeku 0

Pievieno LA.LV

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” uz vienu sezonu noslēdzis līgumu ar čehu vārtsargu Jakubu Sedlāčeku, kurš komandā atradās uz pārbaudes laiku.

Tā informē “Dinamo” oficiālā mājas lapa.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Tāpat līgumi noslēgti ar diviem jaunajiem hokejistiem – aizsargu Edgaru Siksnu un uzbrucēju Kārli Ozoliņu, kuri iepriekšējā sezonā pārstāvēja “Liepājas metalurgu”. Abi varēs spēlēt arī jauniešu komandā HK “Rīga”.

Sedlačeks “Dinamo” rindās sagatavošanās posmā aizvadījis trīs pārbaudes spēles un atstājis gana solīdu iespaidu. Ar viņu vārtos komanda izcīnīja uzvaru pret Ņeftekamskas “Toros” (8:1) un Kazaņas “Ak Bars” (3:2 bullīšos) un zaudēja Ufas “Salavat Julajev” (0:1). Viņš pārliecinājis treneru korpusu, ka spēs būt vismaz nomināli otrais numurs aiz zviedra Mikaēla Telkvista.

CITI ŠOBRĪD LASA

23 gadus vecais Sedlačeks gandrīz visu karjeru aizvadījis dzimtajā pilsētā Zlinā, no sākuma spēlējot jauniešu komandās, bet pēdējās piecas sezonas Čehijas Ekstralīgā. Sedlačeks ir spēlējis Čehijas U20 un U18 izlasēs, kā arī divus pārbaudes mačus aizvadījis Čehijas pieaugušo izlases sastāvā.

Uz pārbaudes laiku Rīgas komandā atrodas vēl viens vārtsargs Māris Jučers.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.