Dišāns un Pikaso Stokholmā 0

Pievieno LA.LV

Zviedrijā Stokholmas Modernās mākslas muzejā turpinās divu ietekmīgāko 20. gadsimta mākslinieku kopizstāde Pikaso/Dišāns “Viņam nebija taisnība” (“He was wrong”).

Kokteilis
3 zodiaka zīmēm gaidāmais rudens var nest karjeras izrāvienu – ļoti iespējams, ka palielināsies ienākumi
Astoņi “Sadales tīkls” vadītāji gadā izmaksā tikpat, cik 55 elektrotehniķi. Cik nopelna ļaudis, kas šajās dienās mums atgriež elektrību?
“Visticamāk, tika diskutēts tieši par Latviju” – CIP šefa neizziņotā vizīte Maskavā un lidojums caur Rīgu rada dažādas aizdomas
Lasīt citas ziņas

Tā atspoguļo gan kaislīgo konfrontāciju abu savā laikā lielāko konkurentu un pretinieku starpā, gan arī viņu sarak­sti un līdzību, kas mūsdienās bieži tiek pilnībā ignorēta. Izstāde pamatā komponēta no abu mākslinieku darbiem, kas atrodas muzeja krājumā. Stokholmas Modernās mākslas muzejam ir šobrīd pasaulē viena no visprestižākajām Dišāna kolekcijām, kā arī Pikaso gleznas, skulptūras, zīmējumi. Pateicoties citu muzeju devumam, izstādē var iepazīties ar gandrīz septiņas dekādes ilgu kubisma pamatlicēja daiļradi.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.