Eduarda Jegorova foto

Diskutēs par kultūras pieminekļu restaurāciju 0

15. septembrī Rubenes baznīcā notiks seminārs par aktualitātēm kultūras pieminekļu restaurācijā, portālu LA.lv informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Upīte.

Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
“Harijam Vītoliņam būtu jāatkāpjas.” Pēc zaudējuma Zviedrijai hokeja līdzjutēju emocijas sit augstu vilni 108
“Šīs sāpes meitu iedzina depresijā…” Paulas Dukures ģimene atklāti runā par notikušo traģēdiju
Lasīt citas ziņas

Upīte pastāstīja, ka semināra mērķis ir aplūkot skatījumu, kā Eiropas Savienībā iesaka organizēt kultūras pieminekļu, tai skaitā dievnamu, restaurācijas procesu. Seminārā iepazīstinās ar vadlīnijām, kas tiek gatavotas Gotlandes universitātē un praktiskiem risinājumiem, veicot dievnamu restaurāciju.

Seminārā priekšlasījumu “Ilgtspējīga baznīcu pārvaldība, vadlīnijas konservācijas menedžmenta plānošanai” sniegs Rubenes draudzes mācītājs Artis Eglītis, bet par praktiskajiem soļiem darbu plānošanā un organizēšanā, aprūpējot sakrālos kultūras pieminekļus, stāstīs arhitekts Māris Kārkliņš.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.