Foto – Indulis Burka

Divi vīrieši iezāģē sev kājā 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī mediķi Kurzemes reģionā hospitalizējuši divus vīriešus, kuri veicot sadzīves darbus iezāģējuši sev kājā, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Elīna Jurēvica.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Cietušie vīrieši bija 37 un 67 gadus veci un darbus veikuši ar leņķa slīpmašīnu. Rezultātā abi vīrieši ar grieztām, dziļām brūcēm stabilā stāvoklī nogādāti slimnīcā.

Abi negadījumi nav savstarpēji saistīti.

Rīgas reģionā slimnīcā nokļuvis arī kāds gadu vecs zēns, kurš uzrāvis sev virsū karsta dzēriena krūzi, kā rezultātā guvis termiskus pleca un krūškurvja apdegumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vidzemes reģionā galvas traumas guvis 67 gadus vecs velosipēdists un nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1142 izsaukumus, no kuriem 141 saistīts ar traumām.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.