Dobelē būs izslēgšanas spēles, “Celtnieks” paliek aiz svītras 0

Latvijas čempioni handbolā Dobeles “Tenax” nedēļas nogalē izcīnīja divas uzvaras Baltijas līgas B grupas turnīrā un nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs.

Latvijai tuvojas aukstuma vilnis! Sinoptiķi par laiku jaunnedēļ
15 saderīgākie zodiaka zīmju pāri: viņiem ir pa spēkam radīt ideālu ģimeni
Ķīna un Turcija sagādā Krievijai nepatīkamu “pārsteigumu” 34

Dobelnieki nedēļas nogalē vispirms ar 32:28 (15:12, Arājs 11, Politers 7) revanšējās Viļņas “Šviesa” par 30:36 zaudējumu pirmajā aplī un faktiski nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs, bet oficiāli to apstiprināja ar 29:28 (16:11, Pančenko 7, Miķelsons 5) uzvaru pār Kauņas “Granitas”.

Mainīgām sekmēm nedēļas nogalē spēlēja Rīgas “Celtnieks”. Mačā pret tabulā zemāk esošo “Granitas” tika izcīnīta uzvara ar 33:30 (15:17, Košmans 8, Freibergs 7), pret “Šviesa” pēdējās astoņās minūtes neizdevās iemest vārtus unnācās zaudēt ar 24:29 (16:13, Košmans 8, Freibergs 5).

Pēc pamatturnīra, kurā katrā grupā tiks aizvadītas divu apļu spēles, A apakšgrupas uzvarētāja uzreiz iekļūs četru komandu finālturnīrā, kamēr šīs grupas otrās līdz piektās vietas ieguvējas sacentīsies izslēgšanas spēlēs, kur tām pievienosies divas labākās komandas no B apakšgrupas.

Latvijas čempionāta otrā kvarteta spēlēs “Jūrmalas sposrts” – HK “Ogre” 32:36 (13:17, Grēberis, Gulbis pa 10; Artis Laganovskis 9), HK “Ogre” – HK “Vaiņode” 39:32 (19:12, Artis Laganovskis 16; Pāvils, Strēlis pa 8), “ASK/LSPA” – HK “Vaiņode” 30:30 (17:14, Stepuļenoks-Stukanovs 10; Pāvils 10).

SEHA līgas pirmajā spēlē pēc pasaules čempionātam veltītā pārtraukuma Skopjes “Vardar” izbraukumā Novisadā ar 26:23 pārspēja “Vojvodina” komandu. Dainis Krištopāns uzvarētāju rindās pa vārtiem meta 11 reizes un ar sešiem trāpījumiem bija trešais rezultatīvākais savā komandā.