“Šviesa” pret “Tenax” – Emīls Kurzemnieks aizsardzībā nekādas atlaides nedo.-

Dobelei labs pieteikums pusfinālam 0

Dobeles “Tenax” handbolisti Baltijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Viļņā ar 32:27 (15:13) pārspēja “Šviesa” komandu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Spēles sākumā vadībā izvirzījās “Šviesa”, taču 20. minūtē ar 10:7 priekšā jau bija dobelnieki un drošu pārsvaru saglabāja visu otro puslaiku, 50. minūtē panākot pat +6 (27:21).

“Dobele bija izanalizējusi visas mūsu kombinācijas un vajadzēja daudz improvizēt, lai izdarītu lietas, kuras neesam trenējuši,” mājinieku spēlētāja Karoļa Bluva teiktais norāda uz “Tenax” paveikto mājas darbu un triumfu taktiskas cīņās.

“Tenax” sastāvā rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Māris Veršakovs. Seši vārti līnijas spēlētājam Egilam Politeram, Oskars Arājs un Andis Ērmanis pievienoja piecus vārtus.

Atbildes spēle 15. martā notiks Dobelē. “Domāju, ka divu spēļu summā vēl nekas nav beidzies. Lai tiktu tālāk, savā laukumā jānospēlē tikpat labi un agresīvi, jo “Šviesa” spēlē ļoti labu handbolu,” dobelnieku līderis Māris Veršakovs aicina līdzjutējus atbalstīt komandu ceļā uz finālčetrinieku.