Tradicionālais Zāļu tirgus Doma laukumā 2023

Doma laukumā notiks ikgadējais Zāļu tirgus, kur labumus Līgo svētkiem piedāvās mājražototāji! 20

Lai ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis varētu godam sagatavoties gada īsākajai naktij – Jāņu naktij – arī šogad Rīgā, Doma laukumā, 21. jūnijā, noritēs tradicionālais Zāļu tirgus, tā portālam LA.LV pastāstīja Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore Sindija Grāvere.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Zāļu tirgū, kā ierasts, acis priecēs skaistākās jāņuzāles, Jāņu vainagi un ziedu vītnes rotāšanai, būs iespēja iegādāties latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetus, zemnieku vasaras ražas veltes – gaļu, sieru, zivis, maizi, medu un vēl daudz ko citu. Tāpat Zāļu tirgū varēs atrast arī dabīgo kosmētiku, apģērbu, pirtslietas, rotaslietas un citus amatnieku darinājumus.

Lustīga līgošana un varena tirgošanās gaidāma no plkst. 9.00 līdz pat plkst. 19.00. Tirgus noskaņu ar skaņdarbiem, dziesmām un dejām bagātinās pūtēju orķestris “Fanfara”, bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”, tautas deju ansambļa “Teiksmas studija”, bērnu vokālais ansamblis “Magonīte”, bērnu deju ansamblis “Dzīpariņš”, jauniešu deju kolektīvs “Dzīpars”, orķestris “Rīga”, deju ansamblis “Dancītis”, folkloras kopa “Kokle”, pūtēju kvintets “Acumirklis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sidrabi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mana rotaļa”, tautas mūzikas grupa “Teikas muzikanti”, deju kopa “Marmale”, kapela “Hāgenskalna muzikanti” un tautas deju ansamblis “Liesma”, un grupa “Rahu the Fool”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svētku noskaņu visas dienas garumā uzturēt palīdzēs aktieri Imants Strads un Elīna Vāne, kuri iejutīsies Jāņu mātes un Jāņu tēva lomās.

Vairāk informācijas par visiem ielīgošanas un Jāņu pasākumiem un to norises programmu meklējiet mājaslapā vasara.riga.lv, kā arī sekojiet līdzi Rīgas domes sociālo tīklu lapās “Rīga” un “Rīgā notiek”.

LA.LV Aptauja

Vai Tu šogad dosies uz Zāļu tirgu Doma laukumā Vecrīgā?

  • Jā, iešu!
  • Nē.
  • Iespējams, vēl nezinu.
  • Grūti teikt.
  • Varbūt, ja būs laiks.
  • Nezinu.
  • Neinteresē man šis tirgus.
  • Labprāt aizietu, bet dzīvoju ārpus Rīgas, tāpēc neiešu.
  • Dzīvoju ārzemēs, neiešu.
  • Man nav viedokļa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.