Foto – Leta

Dons izziņo koncertu “Arēnā Rīga” Valentīndienā 0

Dons izdot jaunu singlu un mūzikas video “Pa Ceļam” no februārī gaidāmā albuma, vienlaicīgi izziņojot koncertu “Pa Ceļam” “Arēnā Rīga” 2018. gada 14. februārī.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

“Pa Ceļam” ir pirmais singls no 2018. gada februārī gaidāmā studijas albuma. “Dziesmas melodija radās nedēļu pēc aizvadītajiem februāra koncertiem Arēnā Rīga. Uzreiz sajutu, ka tā būs dziesma, kuru mēs kopā dziedāsim nākamajā koncertā,” stāsta Dons. “Pa Ceļam” mūzikas autors – , teksta autori – Arnis Račinskis, Ingus Bērziņš un Dons, dziesmas producents- DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies – Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Aleksis Luriņš (bass, akustiskā ģitāra), DJ Rudd, Andis Ansons (elektronika), grupa “Limonāde” (papildvokāli). Ieraksta mikss – Andis Ansons, DJ Rudd. Ieraksts tapis “Mute” studijā.

Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Kaspars Roga. “Sadarbība ar Donu uzsākās ar video klipu “Pašā Ielas Galā” un tagad tā turpinās ar vasarīgo “Pa Ceļam”. Ideja klipam atnāca viegli un ātri,tik pat viegli,kā skan pati dziesma,” saka Kaspars Roga. Dziesmas video operators: Jānis Andrējevs, montāža: Juris Matuzelis, producents: Undīne Buka, “Dons Music”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz skatuves Dons atgriezīsies jau 2018. gada februārī. “14.februāris būs emociju vakars. Jūtos bezgala gandarīts, ka arī Latvijas simtgadē būs iespēja tikties ar klausītājiem un vienoties kopīgā dziesmā” – tā par gaidāmo koncertu saka Dons.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.