Foto – Leta

Dons laiž klajā singlu “Pāriet bailes” 0

Gaidot “Varanasi” cikla noslēguma koncertu 29. augustā Dzintaru koncertzālē, Dons laiž klajā jaunu singlu “Pāriet bailes”.

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

“Mēs visi baidāmies no kaut kādiem saviem izdomātiem bubuļiem – vispirms bērnībā, tad, kad paaugamies un tad, kad pieaugam. Bailes mūs vajā visur – attiecībās un ikdienā. Kad mēs tiekam tām pāri, ir jauki, jo paveras jauns apvārsnis un mēs esam patīkami pārsteigti par to, cik patiesībā esam stipri un drosmīgi,” par dziesmu saka Dons.

Dziesmas “Pāriet bailes” vasaras sajūtu versija dzimusi lieliskā un pozitīvā pavasara Latvijas akustisko koncertu tūrē, to iedvesmojuši gan klausītāji 26 dažādās Latvijas vietās, gan akustiskās tūres ģitāristi Mārcis Auziņš un Jānis Bērziņš. Dziesmas mūzikas autors ir Artūrs Šingirejs, vārdu autors Ingus Bērziņš, tās producents ir Rūdolfs Budze, ieraksta inženieris Krišjānis Geidāns. Ierakstā piedalījās Toms Pošs, Rūdolfs Dankfelds, Mārcis Auziņš, miksēja un māsterēja Gatis Zaķis. Ierakstīta “Sound Division Studios”, “Ansons Lab” un “Mute studija”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.