Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs) uzstājas “Radio SWH” 20 gadu jubilejas svinībās koncertzālē “Palladium”.
Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs) uzstājas “Radio SWH” 20 gadu jubilejas svinībās koncertzālē “Palladium”.
Foto – Leta

Dons laiž klajā singlu “Tev piedzims bērns” 0

Pēc emocijām un pozitīvas enerģijas pildītas jaunā albuma “Varanasi” koncertsērijas “Palladium” un dalības Eirovīzijas nacionālās atlases finālā, mūziķis Dons laiž klajā otro singlu “Tev piedzims bērns” no jaunā albuma un dodas akustiskā koncerttūrē pa Latviju.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Otrā singla “Tev piedzims bērns” aranžētājs un producents ir Kaspars Ansons, tā ir vienīgā jaunā albuma “Varanasi” dziesma, kurai gan mūzikas, gan vārdu autors ir Dons pats.

“80-to gadu mūzika mani ir ļoti iedvesmojusi, vai tas būtu Queen, Maikls Džeksons vai mūsu pašu Remix. “Tev piedzims bērns” ir atgriešanās 80-tajos, savā ziņā mans “Paldies” par iedvesmu radīt mūziku,” saka Dons.

CITI ŠOBRĪD LASA

Albuma “Varanasi” iznākšanu Dons svinēja sešos pilnībā izpārdotos koncertos “Palladium”, kur publika “Tev piedzims bērns” uzņēma ar sajūsmu un ovācijām.

“Paldies par jūsu atvērtajām sirdīm, smaidiem un acu skatiem visos “Palladium” koncertos, paldies par kopā nodziedātajām dziesmām, prieku, asarām, gurnu kustībām un emociju virpuli, ko jūsu enerģija man dod. Kopā mums neviens kalns nav par augstu vai jūra par dziļu,” saka Dons. “Nekas no šī nebūtu iespējams bez manas komandas, paldies viņiem par milzīgo degsmi, viņu ieguldījums nav izmērāms nevienā fiziski saprotamā lielumā,” turpina mūziķis.

Jau martā un aprīlī Dons turpinās svinēt jauno albumu “Varanasi” akustisko koncertu programmā visā Latvijā. “Lielais albuma “Varanasi” prezentācijas šovs bija sešus vakarus “Palladium” koncertzālē, bet pie klausītājiem ārpus Rīgas dosimies ar akustisku, klusāku programmu. Akustiskie koncerti ir šarmanti ar savu intimitāti, tā ir pavisam cita veida enerģijas apmaiņa, cita veida saruna ar klausītāju,” saka Dons.

Akustiskās koncertprogrammas skatuves noformējums veidots kā ērta viesistaba, kurā rit sarunas draugu starpā. Akustiskās programmas koncertos Dons stāsta par dziesmu tapšanu, savām emocijām tās radot un izpildot, kurioziem un interesantiem atgadījumiem, sāpēm, prieku un sajūtām, kuras ietekmē radošo procesu. Biļetes uz Dona akustisko koncertu programmu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā. Pirmais koncerts paredzēts jau 7.martā.

Jauno albumu “Varanasi” iespējams iegādāties mūzikas tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī lejuplādēt iTunes.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.