Foto – Leta

Dons „Varanasi” ciklu noslēgs ar koncertu Dzintaros 0

Mūziķis Dons projekta „Varanasi” ciklu noslēgs 29.augustā ar koncertu „Dzintaru koncertzālē”.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

„Mūsu dzīve sastāv no vairākiem cikliem, „Varanasi” cikls beigsies 29. augustā „Dzintaru koncertzālē”. Ir aizvadīti trīsdesmit akustiskie „Varanasi” koncerti, šo koncertu sajūtas būs jūtamas arī noslēguma koncertā, šis bijis veiksmīgākais muzikālais posms, bet tam laiks noslēgties, lai sāktos jauns, ar jaunām sajūtām un jaunām emocijām,” saka Dons.

„Varanasi” cikla ietvaros iznācis albums, kas divu mēnešu laikā ieguvis „Zelta diska” statusu, notikuši seši pilnībā izpārdoti koncerti „Palladium”, kā arī trīsdesmit akustiskie koncerti visā Latvijā. Veiksmīgākais singls no ceturtā studijas albuma „Pēdējā vēstule” šī gada sākumā pārliecinoši uzvarēja „Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujā „Muzikālā banka”, bet martā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu balvu „Zelta mikrofons” kā gada labākā dziesma. Maija beigās klajā nāks arī „Palladium” koncertieraksta DVD ar tādu pašu nosaukumu „Varanasi”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat kā albuma prezentācijas koncertā arī „Dzintaru koncertzālē” skanēs klausītāju iemīļotākās dziesmas no visiem mūziķa albumiem. Koncertā piedalīsies ierastais grupas sastāvs Rūdolfs Dankfelds, Mārcis Auziņš, Toms Poišs, kā arī koris. Biļetes uz koncertu jau var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.