Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 18
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Latvijas futbola virslīgā pirms divām noslēdzošajām kārtām abas līdervienības šķir tikai punkts.

“Valmieras” futbolisti vēl pirms mēneša bija diezgan drošā vadībā Latvijas futbola virslīgā, bet tagad pēc diviem neizšķirtiem pēc kārtas pārsvars izsēts. Vakar valmierieši dramatiskā cīņā spēlēja neizšķirti 1:1 pret iepriekšējās sezonas Latvijas čempioni “RFS”, kas vēl ceturtdien UEFA Konferences līgas mačā Edinburgā ar 1:2 zaudēja vietējai “Hearts” komandai.

Pēc laba pārtraukuma virslīgas spēli tiešraidē translēja valsts televīzija. Gan tribīnēs sanākušie, gan pie TV ekrāniem sēdošie varēja izbaudīt krāšņu emociju gammu. Spēles 12. minūtē “Valmieras” aizsargs Papa Falls bīstami nospēlēja pret “RFS” spēlētāju Jovanu Vlalukinu. Falls epizodē nopelnīja sarkano kartīti, taču pēc sadursmes pats piezemējās ar pakausi pret zālienu un palika nekustīgi guļot. Pirmie noreaģēja paši spēlētāji, saprotot, ka nav labi. Tad piesteidzās medicīniskais personāls, bet vēl pēc brīža laukumā izbrauca ātrās palīdzības mašīna un mediķi vairākas minūtes rūpējās, lai ar futbolistu viss būtu kārtībā. Falls tiks nogādāts slimnīcā, kur būšot jāpavada aptuveni divas nedēļas. “Valmiera” palika mazākumā, taču 26. minūtē izvirzījās vadībā. Nesapratās “RFS” aizsargs Vitālijs Jagodinskis un vārtsargs Pāvels Šteinbors, pie vārtiem bumbu pārtvēra Kamilo Mena, izvirzot valmieriešus vadībā. “RFS” turpinājumā uzbruka vairāk un bīstamāk, taču neveiksmīgi. “Valmiera” bija tuvu uzvarai, taču kompensācijas laikā no tuvas distances neizšķirtu 1:1 panāca Džata. “Punkts arī ir punkts. Protams, pārdzīvojam, ka nenoturējām uzvaru, taču viss joprojām ir mūsu pašu rokās. Jāuzvar atlikušie mači,” pēc cīņas optimismu saglabāja “Valmieras” vārtsargs Rihards Matrevics.

“Valmierai” izlaistā uzvara var dārgi maksāt, jo tagad pārsvars pār “Rigas” vienību kopvērtējumā ir viens punkts. “Riga” šajā kārtā ar 2:0 pārspēja “Audu”. Vid­zemniekiem ir 79 punkti, vēl spēles pret “Super Nova” un “Liepāju”, bet “Rigas” komandai jātiekas ar “Tukums 2000/Telms” un “RFS”.