“Delnas” direktors Gundars Jankovs.
“Delnas” direktors Gundars Jankovs.
Foto: LETA

Dzanuškāns ziedo 1000 eiro “Delnai”, kas šo soli nodēvē par ņirgāšanos 4

Advokātu birojs “Dzanuškāns un Partneri” ceturtdien ziedojis 1000 eiro Sabiedrībai par atklātību “Delna”, informēja biroja vadītājs Jānis Dzanuškāns.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
“Es eju pensijā!” Vīrietis nopērk lietotu jaku un paliek bez vārdiem par to, ko atradis tās kabatā
Lasīt citas ziņas

Viņš norādīja, ka šāds solis sperts, atzinīgi vērtējot sabiedrības par atklātību “Delna” iniciatīvu izvērtēt tieši pētījuma “Teritorijas plānojuma pārvaldības sistēmas izstrāde – īpašumtiesību aprobežojumi un kompensējošie mehānismi” kvalitāti.

“Delna” līdz ceturtdienas pēcpusdienai 1000 eiro vēl nebija saņēmusi. Taču “Delnas” direktors Gundars Jankovs aģentūrai BNS norādīja, ka organizācija Dzanuškāna ziedojumu nepieņems.

CITI ŠOBRĪD LASA

Organizācijas direktors neslēpa dusmas pret Dzanuškāna nodomu ziedot “Delnai”. “Tā ir ņirgāšanās pret organizāciju,” uzsvēra Jankovs. Viņš ironiski jautāja, kādēļ Dzanuškāns iepriekš nav “Delnai” ziedojis, bet nolēmis to darīt tieši tagad.

Rīgas domes mēra juridiskais padomnieks Dzanuškāns paziņoja par ziedojumu organizācijai pēc tam, kad tā iniciēja viņa pētījuma kvalitātes izvērtēšanu, par kuru viņam dome samaksāja 35 000 eiro. Pēc izvērtēšanas atklājās, ka tas ir nekvalitatīvs, un Dzanuškāns ceturtdien Rīgas domei naudu atdeva.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.