Foto – Leta/EPA

Džeimijs Olivers: Man piedāvāja lomu filmā “Hobits” 0

Pievieno LA.LV

Britu šefpavārs Džeimijs Olivers atklājis, ka jaunzēlandiešu režisors Pīters Džeksons viņam esot piedāvājis lomu filmu triloģijā “The Hobbit” (“Hobits”) apmaiņā pret dzimšanas dienas pusdienu pagatavošanu.

Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 34
Kokteilis
“Jau gadu viņš man ir līdzās katru dienu” – Modris Konovalovs aizkustinošā ierakstā pastāsta par dzīvi kopā ar Alekseju Stepanovu
Kokteilis
9 “nevainīgi” bērnības ieradumi, kas patiesībā bija maģiski rituāli: tikai tu to nenojauti…
Lasīt citas ziņas

Tomēr aizņemtības dēļ Oliveram esot nācies atteikties, viņš sacīja telekanāla “Channel 4” pārraidē “Jamie And Jimmy’s Friday Night Feast”.

“Tā bija sliktākā lieta, kas ar mani notikusi,” viņš atceras. “Man piezvanīja galvenais producents un palūdza sagatavot pusdienas Pītera Džeksona apaļas jubilejas svinībām. Viņš piesolīja, ka tad kinolentē varēšu spēlēt hobitu. Taču man bija daudz darba, no kā nevarēju atteikties. Taču es ļoti gribēju to izdarīt.”

CITI ŠOBRĪD LASA

39 gadus vecais Olivers piedalījies televīzijas šovos par gatavošanu, izdevis pavārgrāmatas, kā arī vadījis globāla mēroga izglītojošu kampaņu par pārtiku.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.