Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

Dzer un brauc. Piektdien noķerti 13 dzērājšoferi 0

Pievieno LA.LV

Piektdien Valsts policija Latvijā pieķērusi 13 autovadītājus, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
“Tirgo poļu zemenes par 10 eiro kilogramā!” Sieviete, iespējams, atmasko meļus Centrāltirgū
Lasīt citas ziņas

Rīgas, Zemgales un Latgales reģionos pieķerti pa trim autovadītājiem alkohola reibumā, bet Vidzemes un Kurzemes reģionos – pa diviem.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 223 administratīvā pārkāpuma protokoli. Lielākā daļa – 69 – šādu pārkāpumu fiksēta Vidzemes reģionā, 42 protokoli noformēti Rīgas reģionā, 49 – Kurzemē, 39 – Zemgalē, bet 24 – Latgalē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā policija sestdien noformējusi 592 administratīvo pārkāpumu protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.