Foto no arhīva

Dzērājšoferis mēģina atpirkties ar 2000 eiro lielu kukuli 4

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) darbinieki pagājušajā sestdienā Bauskas novada Īslīces pagastā aizturējuši kādu autovadītāju, kurš pie auto stūres bija sēdies kunga prātā un kurš mēģinājis ceļu policistiem dot 2000 eiro lielu kukuli, lai tādējādi izvairītos no draudošā soda.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Kā informē VP ZRP pārstāve Ieva Sietniece, 1993.gadā dzimis vīrietis pie “BMW 530” auto stūres bija sēdies 2,5116 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības. Lai netiktu saukts pie atbildības, vīrietis mēģinājis policistiem iedot 2000 eiro, pēc kā arī aizturēts.

Policijā uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.