m.gwizdek24.se.pl

E. Višņakovs pagarina līgumu ar “Widzew” 0

Latvijas futbolists Eduards Višņakovs uz diviem gadiem pagarinājis līgumu ar Polijas vienību Lodzas “Widzew”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tuvojas lielas pārmaiņas: šo 4 zodiaka zīmju pārstāvji rīt saņems Visuma sūtītu dāvanu
Sieviete izsaukta uz policiju pēc tam, kad aizdeva veikala “Maxima” klienta karti svešiniekiem
“Tas būs sliktāk nekā Covid pandēmija un Putins kopā!” Irāna draud spert soli, kas var novest visu pasauli pie cenu satricinājuma 1
Lasīt citas ziņas

Višņakovs Lodzas komandai pievienojās jūlijā, noslēdzot līgumu uz vienu gadu. Viņam izdevusies teicama sezonas pirmā puse – 17 mačos gūti astoņi vārti, kas turnīra labāko snaiperu sarakstā ļauj ieņemt dalītu piekto vietu. Vietējie mediji vēsta, ka 23 gadus vecajam latvietim klubs piedāvājis pagarināt līgumu līdz 2016. gada jūnijam un viņš to pieņēmis.

Višņakovs tagad tiek aicināts arī uz Latvijas izlasi, kurā aizvadījis trīs spēles.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Widzew”  ar 18 spēlēs iegūtiem 14 punktiem čempionāta kopvērtējumā pašlaik ieņem pēdējo, 16.vietu. Šajā vienībā spēlē arī Eduarda vecākais brālis Aleksejs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.