Foto: LETA

Edīte Pauls-Vīgnere: “Es bezgala mīlu visus materiālus” 0

Pievieno LA.LV

No 8. oktobra līdz 15. novembrim Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva 133. telpā būs skatāma tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres izstāde, liecina informācija LNB portālā.

Kokteilis
15 pārsteidzošas pazīmes, kas nemanāmi liecina – tava dvēsele jau piedzīvojusi citu dzīvi
Kokteilis
Vai zini, kuras zodiaka zīmes pārstāvis vienmēr izpildīs doto solījumu, bet kurš to aizmirsīs jau nākamajā dienā? 7
TV24
Pēdējie vārdi telefonā bija “lācis, lācis!” Linda Dombrovska komentē nelaimes gadījumu Polijā, kur lācis saplosīja sievieti 1
Lasīt citas ziņas

“Es bezgala mīlu visus materiālus. Tie ir jāizjūt, jātausta. Gluži tāpat kā uz mēles ir kārpiņas, arī roku pirkstiem jāsajūt materiāls,” žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” septembra / oktobra numurā, iztaujāta par iepriekšējo izstādi “Teatrālās tekstilijas” Dailes teātrī, saka Edīte Pauls-Vīgnere.

Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA

Gaidāmajai izstādei par moto dotas tautasdziesmas rindas: “Saglaudu galviņu kā cielaviņa, / Uzliku vizuļu vainaciņu.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.