Publicitātes foto

Eiropas labākais senās mūzikas ansamblis muzicēs “Rīgas Biržā” 0

Pievieno LA.LV

Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivāla turpinājumā otrdien, 15. augustā, plkst. 18 Rīgas Senās mūzikas centrs sadarbībā ar Mākslas muzeju “Rīgas Birža” aicina uz 2016. gada labākā jaunā senās mūzikas ansambļa “4 Times Baroque” (Vācija) koncertu ar programmu “La Rosignola”, LA.lv uzzināja muzejā.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Neraugoties uz salīdzinoši ilgo laika posmu, kas pagājis kopš to tapšanas, senās mūzikas kompozīcijas var kalpot par avotu, no kura smelties nepārtrauktu enerģiju. Ar to saistīts arī Vācijas senās mūzikas ansambļa “4 Times Baroque” dalībnieku mērķis – pasniegt vēsturisko mūziku dzīvā, uzrunājošā izpildījumā.

Programmā “La Rosignola” (franču: lakstīgala), ar ko mūziķi uzstāsies Mākslas muzejā Rīgas Birža, soprāna balss un blokflauta imitēs lakstīgalas balss skaņas. Šāds atveids parādās 17. gadsimta madrigālos, ārijās un citās muzikālajās formās, kuras varēs dzirdēt vakara gaitā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Biļešu cena: ieejas biļete Mākslas muzeja “Rīgas Birža” pastāvīgajā ekspozīcijā (pieaugušajiem – 3 eiro; skolēniem – 0,50 eiro; studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro). Koncertā tikai 80 sēdvietas, tās nav numurētas.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.