Latvijā
Sabiedrība

“LA” aptauja: Kā vērtējat “Eirovīzijas” atlases rezultātus Latvijā?0


Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā pārstāvēs Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing”.
Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā pārstāvēs Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing”.
Publicitātes foto

Liene Bērzkalne Rīgā: “Nekad nebūs tā, ka visi būs apmierināti ar atlases veidu. Mūzikas profesionāļi vai tie, kas stāv tuvāk viņu vērtējumam, var iebilst, kāpēc šoreiz uzvarētāju noteica tikai skatītāji. Un tad ir jautājums: cik ir tādu, kuri zina, kādai jābūt labai dziesmai? Daudzi taču ļaujas mirkļa iespaidam. Es saprotu tos skatītājus, kas teic, ka otrās vietas ieguvēja Katrīna Dimanta patikusi labāk par uzvarētāju Samantu Tīnu. Jā, Katrīna dziedāja lieliski, taču šoreiz Samantas dziesma labāk atbilda Eirovīzijas formātam, tāpēc arī mana balss viņai.”

 

Bitīte Baune Limbažos: “Atlases veids vienmēr būs strīdīgs, bet “cepšanās” pēc kaujas neko nedod, vienīgi uzkarsē emocijas, izraisot pat rupeklības. Man likās labi tas, ka šoreiz bija atlasītas dziesmas, kas piemērotas Eirovīzijai. Ļoti labi, ka no viena telefona numura varēja balsot tikai vienu reizi, kas noteikti veicināja objektīvāku vērtējumu. Otrās vietas ieguvēja Katrīna dziedāja ar humora piesitienu, viņai bija vieglāka un saprotamāka dziesma.

Uzvarētāja Samanta Tīna “paņēma” ar savu spēcīgo, jaudīgo balsi, priekšnesums bija pārliecinošs. Protams, vienmēr var vēlēties labāk, domāju, ka liela daļa skatītāju man piekristu – vienmēr var just, ka Samanta pie visa piestrādā. Tas nozīmē, ka piestrādās arī pirms Eirovīzijas pusfināla Roterdamā. Izredzes? Eirovīzijā nekas nav prognozējams, tāpat kā politikā.”

 

Sandra Paegļkalne Jēkabpilī: “Nevar nepateikt, ka kopumā Eirovīzijas priekšnesumu kvalitāte ir kritusies. Kas to varētu uzlabot vai kāda nozīme būtu atlases veidam – to grūti pateikt. Katrā ziņā, kad uzvarēja Marija Naumova, kvalitāte bija pavisam cita. Atlasi skatījos, pusfinālu arī skatīšos.”

LA.LV Aptauja

Kā Tu vērtē "Eirovīzijas" atlases rezultātus Latvijā?

  • Ļoti labi, esmu gandarīts par rezultātu - Samantas Tīnas uzvaru.
  • Negatīvi...tālāk jau vairs nav kur!
  • Neskatījos šo TV šovu!
  • Nezinu, ko teikt.
  • Atlase bija labi organizēta, tikai rezultāts mani neiepriecina!

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.