Kokteilis
Stilo

Eksperte iesaka: 6 modīgas lietas, kam noteikti jābūt tavā vasaras garderobē0


Modes eksperte Kristīne Smilga.
Modes eksperte Kristīne Smilga.
Publicitātes foto

Tuvojas vasara un daudzi steidz papildināt savu garderobi. Piedāvājumu klāsts veikalos ir plašs, lai tajā neapjuktu SIA „Cartiero” valdes priekšsēdētāja, Biznesa augstskolas Turība absolvente Kristīne Smilga, aicinot cilvēkus izvēlēties košu apģērbu, stāsta, ka šovasar aktuāla būs melnā, zilā, kapučīno un koraļļu krāsa. Viņa uzsver, ka modes tendences vērstas uz komfortu un viegluma sajūtu apvienojumā ar skaistumu un eleganci, taču apģērbs jāizvēlas atbilstoši notikumam vai pasākumam. Tāpat Kristīne norāda, ka šīs sezonas galvenā tendence ir unisex.

1. Dod priekšroku melnajai, zilajai un kapučīno krāsai

111
Šogad aktuāla ir melnā, zilā, kapučīno un koraļļu krāsa, protams, arī vienmēr klasiskā sarkanā. Lielu popularitāti iemantojušas dažādas uzdrukas un uzšuves uz apģērba, kas itin bieži vērojamas arī Latvijas iedzīvotāju garderobē. Apzīmējums, kas perfekti raksturo stila tendences šobrīd – ir unisex! Ir tik daudz izstrādājumu, kas izskata ziņā praktiski neatšķiras vīriešu un sieviešu apģērbu un aksesuāru piedāvājumā. Stila iezīmes ir ļoti līdzīgas. Arī vīriešiem šovasar modē būs krāsaini, spilgti apģērbi ar dažādiem ziedu rakstiem.

2. Skaistums un elegance apvienojumā ar komfortu

222
Šī pavasara un vasaras modes tendences sieviešu apģērbiem vērstas uz komfortu un viegluma sajūtu. Apģērbi tiek izstrādāti no augstas kvalitātes materiāliem, domājot ne tikai par izskatu, bet arī to, lai nēsāšana sagādātu komfortu un apģērbs būtu funkcionāls. Apģērbam nenoliedzami jābūt elegantam un skaistam, bet tajā pašā laikā nedrīkst tikt kavētas un ierobežotas kustības. Pie šī aspekta tiek piedomāts gan sieviešu, gan vīriešu apģērbu ražošanā. Arī šajā vasarā joprojām modē būs džinsu izstrādājumi – jaciņas, bikses, krekli u.c. Neko pārsteidzošu un vēl nebijušu apģērbu pasaulē Latvijas veikalos šajā pavasarī un vasarā visticamāk nesagaidīsim. Apģērbu ražošanā nemitīgi tiek ieviesti uzlabojumi un jaunas idejas, taču ir vērtības, kas nemainās. Augstas kvalitātes materiāls ir un būs novērtēts visos laikos.

3. Iemācies garderobi pielāgot notikumam

333
Pareizi izvēlēts apģērbs ikvienam ļaus izskatīties skaistākam, nopietnākam un jaunākam, izceļot mūsu stiprās puses. Būtiski, lai izvēlāmies apģērbu atbilstoši savam vecumam. Lai gan pastāv uzskats, ka mēs esam tik jauni, cik jūtamies, taču pastāv noteiktas vadlīnijas garderobes veidošanā. Šobrīd ļoti iecienīta kļuvusi ielu mode, kur dominē brīvi izvēlēts apģērbs, papildinājumā ar kedām vai botiņām, tomēr, uz saviesīgu pasākumu vai teātri jāizvēlas klasiskās vērtības – elegants apģērbs un kurpes. Nereti nācies novērot, ka arī uz šādiem pasākumiem cilvēki pie uzvalka vai kleitas izvēlas vilkt kedas – tā rīkoties nevajadzētu. Savu pavasara/vasaras garderobi iesaku veidot, pamatojoties uz aktuālajām tendencēm, bet piemērotu vecumam, laikam un notikumam!

4. Seko līdzi pasaules zīmoliem!

444
Ja apģērbu izvēlē un modes aktualitātēs neesi pietiekami zinošs, meklē labu padomdevēju un smelies iedvesmu no kāda sabiedrībā zināma cilvēka. Šobrīd sociālie tīkli ļauj mums viegli izzināt modes pasauli vien dažu minūšu laikā. Lielisks piemērs tepat Latvijā ir Maija Armaņeva, es apbrīnoju viņas stila izjūtu un sapratni par modes tendencēm. Tāpat varam sekot līdzi pasaules slaveniem zīmoliem – Versace un Gucci, jo tieši lielo modes namu radītajam apģērbam un aksesuāriem vēlāk cenšas pieskaņoties citi ražotāji.

5. Par apģērba izvēli sāc domāt laicīgi

555
Katram būtu jāizveido savam augumam un personībai atbilstošs stils un garderobe. Ņemot vērā, ka pavasaris un vasara ir siltie gadalaiki, padomā, lai izvēlētais apģērbs būtu elpojošs un valkātājs justos ērti ne tikai ejot pa ielu, bet arī braucot sabiedriskajā transportā vai stāvot veikala rindā. Vasaras periodam ieteiktu izvēlēties spilgtākas un gaišākas krāsas, drūmos toņus atstāsim ziemai un aukstajam laikam.

6. Atceries – latvietes ir vienas no stilīgākajām pasaulē!

Ja runājam par pilsētu vai valsti, kuru varētu saukt par pasaules modes galvaspilsētu vai paraugu citiem, tad šajā sarakstā pavisam noteikti esmu gatava ierindot arī Latviju. Latvijā ir ļoti stilīgas, par sevi domājošas sievietes, kuras prot izskatīties skaisti jebkurā gadalaikā, it sevišķi vasarā. Protams, neaizmirsīsim par vīriešiem, bet šoreiz īpaši vēlos izcelt daiļo dzimumu. Ja tu izskaties labi, tad arī jūties labi, un tas vairos pašapziņu. Ar šādu domu dzīvosim. Pats galvenais, lai patīkam paši sev – pareizi izvēlēts apģērbs vairos mūsu labsajūtu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.