“Esmu apbēdināta, ka mani tik viegli nodeva…”: dziedātāja Alise Haijima beidzot komentējusi internetā nopludināto video, kurā viņa un citi niekojas ar “balto pulverīti” 75

Pēdējo dienu viens no apspriestākajiem un “karstākajiem” tematiem – video, kas internetā guva milzīgu popularitāti un kur redzami vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki – grupas “Singapūras satīns” dalībnieks Kristaps Strūbergs, influencere Sudraba kaija, īstajā vārdā Emīlija Sama, dziedātāja Alise Haijima un vides aktīvists Māris Olte, kurš ir arī Madonas domes deputāts, niekojas ar nenosakāmas izcelsmes baltu pulverīti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

Pats Māris Olte, kura rīcību tagad, visticamāk, izskatīs Madones domes ētikas komisijā, LTV raidījumā “Panorāma” atzinies, ka rīkojies muļķīgi un tā bijusi vien jauniešu “zirgošanās” ceļojuma laikā Islandē, kurai viņš alkohola reibumā esot piekritis. Viņš atzīst, ka kļūdījies.

Visi video redzamie cilvēki jau komentējuši, ka baltais pulveris, protams, neesot narkotiskā viela kokaīns, bet gan legāli nopērkams pulverītis, kas līdzinās tabakai un ir brīvi nopērkams, piemēram, Vācijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnēji video tika nofilmēts joka pēc, bet pēc tam to socvietnē “Instagram” ievietoja dziedātāja Alise Haijima, bet kāds no viņas draugu loka to pārkopēja un video internetā īsā laika posmā guva milzīgu popularitāti.

Līdz šim “vaininiece” Alise klusēja, bet nupat ir komentējusi vietnē “Instagram” savu rīcību:

”Man ir tik ļoti žēl, ka pieļāvu tik muļķīgu un naivu kļūdu, iesaistoties absolūti nepiemērotā jokā. Es ikdienā nelietoju vispār alkoholu, tajā naktī izdzēru kompānijas pēc un par daudz. Tovakar filmējām vairāki, un bara efektā radās doma to nodot tālāk privātā story – savam uzticamam draugu lokam.

Taču jau no rīta ar skaidru galvu bija skaidrs, ka joks nav ok, un dzēruma lēmums bijis muļķīgs.

Es esmu sagrauta, jau pirmkārt, par savu rīcību, kā arī to, ka video rada maldīgu iespaidu, ka lietojām narkotikas, taču tā nebija.

Tāpat esmu apbēdināta, ka mani tik viegli nodeva mans draugu loks, ko uzskatīju par uzticamu, tikai tāpēc, ka kādām gribējās pazīmēties tālāk.

Dienas beigās jau pati vien esmu vainīga par savu naivumu, kā arī alkohols nekad nav attaisnojams, taču speciāli nevienam noteikti nevēlējos nodarīt pāri, esmu pamatīgi apdedzinājusies.”

Tāpat viņa raksta, ka ar Māri (Māris Olte – red.) un Kristapu (Kristaps Strūbergs – red.) esot izrunājusies un nekādu strīdu ar viņiem neesot.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.