Publicitātes foto

ETERNIT bezazbesta šīferis – droša izvēle ikvienai saimniecībai! 4

ETERNIT bezazbesta šīferis ir piemērots jumta segums dažāda tipa ēkām – privātmājām, pirtīm, šķūnīšiem, nojumēm, daudzdzīvokļu ēkām, angāriem, noliktavām, fermām un ražošanas ēkām. Moderns, ekonomisks, videi draudzīgs, ļoti izturīgs un kluss jumta segums, kas nodrošina lielisku ēkas aizsardzību gadiem ilgi!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Bezazbesta loksnes ETERNIT līdzinās kādreiz tik plaši izmantotajam “šīferim”, taču mūsdienās tās vairs nesatur “azbestu”, jo tiek ražotas no videi draudzīgiem materiāliem, atbilstoši dažādiem būvniecības standartiem. Lokšņu pamatsastāvs ir pavisam vienkāršs – cements, celuloze, ūdens un tekstilšķiedras, taču ražošanas tehnoloģijas rezultātā rodas ļoti stingri un izturīgi produkti.

ATBILST SPECIFISKĀM PRASĪBĀM

Savu fizikālo īpašību dēļ ETERNIT bezazbesta loksnes ir neaizstājamas lauksaimniecības un rūpniecības ēku būvniecībā. Šīs loksnes ir izturīgas pret ķīmiskajām vielām. Ļoti nozīmīgs šis faktors ir tad, ja jāizvēlas jumta segums, kas īpaši piemērots lauksaimniecības ēkām un vietām, kur tiek uzglabātas ķimikālijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Telpās, kur uzturas lopi, no dzīvnieku urīna izdalās amonjaks, kas salīdzinoši īsā laikā spēj sabojāt gandrīz jebkuru jumta segumu. Piemēram, metāla jumts šādos apstākļos spēj sarūsēt aptuveni 10 gadu laikā. Tieši tāpēc šādām ēkām ir jāizvēlas jumta segums, kuru šīs ķīmiskās vielas neietekmē.

Tāpat fermu telpās, kurās mīt dzīvnieki, izdalās daudz mitruma, kas bojā jumta segumu un visu ēkas konstrukciju. No ETERNIT bezazbesta viļņoto lokšņu seguma mitrums iztvaiko un neveidojas kondensāts! Tieši šī iemesla dēļ bieži vien papildus nav jāieklāj jumta difūzijas membrāna, kas ir ekonomiski izdevīgi, jo ļauj ietaupīt izmaksas.

Jāievēro gan tas, ka šo membrānu var neieklāt vienīgi tādos gadījumos, ja jumta konstrukcija ir pareizi izveidota – ar kori un karnīzēm, caur kurām notiek dabīgā gaisa apmaiņa, kā arī jumts netiek siltināts un to nav plānots apdzīvot.

Publicitātes foto

Kombinējot ETERNIT bezazbesta viļņotās loksnes ar caurspīdīgajām loksnēm, iespējams nodrošināt, ka ēkā cauru jumta segumu ienāk arī dabiskais apgaismojums. Eksperti iesaka lauksaimniecības ēkās vismaz 10% no jumta virsmas noklāt ar šādām caurspīdīgajām loksnēm, jo tās rada dzīvniekiem patīkamu mikroklimatu. Taču pats svarīgākais –  tās ļauj ekonomēt elektrības patēriņu un samazināt elektroenerģijas rēķinus!

Skaļi un negaidīti trokšņi dzīvniekiem var radīt stresu. Tāpēc ir svarīgi nepieļaut pēkšņus un agresīvus trokšņus. Atšķirībā, piemēram, no metāla jumtu segumiem, ETERNIT šķiedrcementa loksnes spēj absorbēt arī lietus, sniega un vēja radīto troksni, tāpēc zem šāda tipa jumta seguma šīs skaņas nebūs dzirdamas, radot patīkamu un klusu vidi ikvienam, kas atrodas zem šīs ēkas jumta.

Šķiedrcementa loksnes nepūst, nepelē un nerusē. Tām nav kaitīgas sēnītes, baktērijas un kaitēkļi. Šie iemesli padarījuši ETERNIT jumta segumu par īpaši populāru izvēli ēkām, kur jāievēro specifiskas prasības – ETERNIT viļņotās loksnes rada optimālu vidi dzīvnieku fermās un dažāda tipa produktu uzglabāšanas noliktavās.

Reklāma
Reklāma

PIEMĒROTS JUMTA SEGUMS LIELA IZMĒRA JUMTIEM

ETERNIT bezazbesta viļņotās loksnes tiek ražotas Lietuvā, izmantojot vācu tehnoloģijas, vienīgajā šāda veida jumta seguma rūpnīcā visā Baltijā –“Eternit Baltic”. Uzņēmums ir pieredzējis un uzticams partneris, īstenojot jebkādus lauksaimniecības vai rūpniecības ēku būvprojektus.

ETERNIT zīmola 8 viļņu loksnes pieejamas 3 dažādos izmēros: Klasika (1250×1130 mm), Agro L (1750×1130 mm) un Agro XL (2500×1130 mm). Visu veidu loksnes, tāpat kā ar rokām gatavotie, oriģinālie šķiedrcementa aksesuāri, kas nodrošina jumta kores, malu un fasāžu stūru aizsardzību, pieejami 8 krāsās.

Tā kā KLASIKA lokšņu profils un platums sakrīt, ēku saimnieki tās bieži izmanto ne tikai jaunu jumtu būvniecībā, bet arī renovējot vecos šīfera jumtus. Tādējādi, ja nepieciešams ietaupīt finanses, iespējams izmantot arī veco latojumu – ar nosacījumu, ka tas ir atbilstoši saglabājies un spēj pildīt savu funkciju.

Dažāda izmēra loksnes savā starpā var kombinēt, tādējādi samazinot lokšņu atgriezumus un kopējās jumta izmaksas. ETERNIT bezazbesta šīferis ir īpaši piemērots izmantošanai uz liela izmēra jumtiem. Pateicoties lokšņu rūpnieciski nogrieztajiem stūriem un optimālajam loksnes izmēram, jumta seguma montāža ir ātra un vienkārša. Viss jumta montāžas process aizņems salīdzinoši īsu laiku, tāpēc par rezultātu iespējams priecāties jau pēc dažām nedēļām!

Ražotājs šīs loksnes ir aprīkojis ar īpašām drošības lentām “Safety Strips”. Tā ir īpaša drošības tehnoloģija, kas ļauj drošāk un ātrāk montēt jumta loksnes, kā arī veikt jumta apkopes darbus.

Publicitātes foto

PIEEJAMS VISĀ LATVIJĀ

ETERNIT bezazbesta šīferi Latvijā var iegādāties pie ETERNIT oficiālā pārstāvja jumtu vairumtirdzniecības bāzē VINTEKO, kā arī labākajās būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Lai veiktu jumta izmaksu aprēķinus, droši elektroniski atsūtiet ēkas projektu vai jumta izmērus – profesionālie un pieredzes bagātie VINTEKO speciālisti veiks jumta aprēķinus, ieteiks labāko risinājumu, kā arī nodrošinās piegādi visā Latvijā! Ja liec jumtu, tad dari to pārdomāti – lai kalpotu visu mūžu! Ja JUMTS – tad VINTEKO!

Vairāk par ETERNIT bezazbesta šīfera jumta segumu var uzzināt šeit.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.