“Ētiski vai neētiski, bet farmācija ir bizness.” Kalviņš par to, ka zāļu ražotāju galvenais mērķis ir nopelnīt 138

Pievieno LA.LV

Kāds TV24 skatītājs jautā, cik ētiski pandēmijas kontekstā runāt par farmācijas nozares peļņu un miljonāru skaita pieaugumu nozarē kopumā? Raidījumā “Uz līnijas” atbildi sniedz Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ivars Kalviņš.

Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
“Mēs gribam saprast,” Lavrovs vēršas pie Trampa un pieprasa skaidrojumu
Lasīt citas ziņas

“Ētiski vai neētiski, bet farmācija ir bizness, tāpat kā jebkurš cits. Un, ja kāds domā, ka farmaceitiskās firmas attīsta jaunas zāles, jaunas vakcīnas tāpēc, ka viņas ļoti vēlas ārstēt cilvēkus un viņiem palīdzēt, tas arī, protams, tas ētiskais moments te ir, bet galvenais mērķis ir nopelnīt. Neviens neradīs zāles un nerada zāles, ja galarezultātā nevar nopelnīt ar šo procesu,” atklāti atzina Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.