Kokteilis
Stilo

FOTO: 10 visdīvainākie tērpi svinīgajā “Oskara” ceremonijā0

Kolāža: kokteilis.lv

Kamēr pasaule priecājas par šīs nakts 90.tās gadskārtējās “Oskara” balvas ceremonijas uzvarētājiem, stilisti un modes blogeri jau kopš agra rīta nespēj rimties par dažu sarkanā paklāja viesu stila un gaumes izjūtu. Sākot no mazatpazīstamām viešņām, kas pasaules slavu iekaroja ar vienu fotoaparāta klikšķi, pateicoties savai izpratnei par “dress – kodu” svinīgai ceremonijai, beidzot ar tādu pasaules līmeņa kinozvaigzni kā Nikola Kidmena, kas šoreiz, šķiet, pārspējusi pati sevi. Interesanti, ka vīriešu vidū šādas “pērles” nemaz nav atrodamas, kas liek domāt, ka kungi, šķiet, vairāk izprot šādu pasākumu apģērba nozīmi.

Un tā, dāmas un kungi, dīvainākie tērpi no vakardien Losandželosā notikušās 90.tās “Oskara” svinīgās ceremonijas!

1. Aktrise Sērša Runene

Jaunā Holivudas aktrise Sērša Runena izpelnījusies daudz kritikas, it īpaši no modes blogeru puses. Viņas tērps aprakstīts kā “vai viņa no omītes guļamistabas aizkariem uzšuva sev kleitu?”, beidzot ar “tā ir, ja izvēlas tādu tērpu, kad uz “Oskara” ceremoniju jāierodas kopā nevis ar draugu, bet kleitas “sakārtotāju”, lai varētu nofotografēties”.

Foto: EPA (LETA)

2. Aktrise un dziedātāja Andra Deja

Nenoliedzami, dziedātājas parādīšanās uz sarkanā “Oskaru” paklāja bija lieliski iestudēta un efektīva, ko nevarētu sacīt par viņas vakara kleitas izvēli…

Foto: EPA (LETA)

3. Komēdiju aktrise Tifānija Hadiša

Par Tifānijas kleitu lasāmas šādas atsauksmes – “vai viņa ir ieradusies uz vēsturiskas drāmas filmēšanas laukumu vai tomēr uz svinīgo Kinoakadēmijas balvas ceremoniju?”. Jāteic, ka dažas modes kritiķu piezīmes ir patiešām skarbas, veltot aktrisei tādus apzīmējumus kā “siena guba zeltā” un tamlīdzīgus. Atsevišķas rindas veltītas viņas matu sakārtojumam, iesakot doties pie īsta friziera pirms svinīgiem pasākumiem.

Foto: REUTERS (LETA)

4. Aktrise Emma Stouna

Arī pārmērīga pieticība ne vienmēr vainagojas panākumiem. Šoreiz tas noticis ar aktrises Emmas Stounas tērpa izvēli. Modes kritiķi izskatīgo aktrisi aicina doties pie kāda konsultanta, kas viņai izskaidrotu, ko nozīmē jēdziens “vakara tērps”, it īpaši tādam vēriernīgam pasākumam kā 90.tā Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonija.

Foto: EPA (LETA)

5. Aktrise, dziedātāja un dejotāja Rita Moreno

Par Ritas Moreno daudzkrāsaino personību neviens pat Holivudā vairs nediskutē, bet šī tērpa izvēle izbrīnīja pat pacietīgākos modes kritiķus – nodēvēta par “piedauzīgā” izskatā tērptu geišu vai arī “vai viņa patiešām neapzinās savu vecumu?” līdz beidzot “nākošajā reizē viņa varētu aizņemties no kostīmu īres kaut ko atbilstošāku sarkanā paklāja pasākumiem”.

Foto: REUTERS (LETA)

6. Meksikāņu aktrise un dziedātāja Eisa Gonsaless

Protams, jaunajai sievietei ir apburošs augums, taču modes zinātāji teic, ka ar to vien nepietiek. Neesot pieņemami uz svinīgu ceremoniju ierasties “bāram atbilstošā kokteiļkleitā”, kaut arī aktuālajā dzeltenajā krāsā. Šādā tērpā aktrisei tiek ieteikts doties pie draudzenes uz dārza ballīti.

Foto: REUTERS (LETA)

7. Aktrise Hollija Beneta

Bet amerikāņu aktrise Hollija Benetta, visticamāk, pārsteidza pat savus draugus un kolēģus, ierodoties uz svinīgo ceremoniju kostīmā, kura precīzu apzīmējumu ir salīdzinoši grūti izdomāt. “Kur te notiek tuvākā masku balle? Kāda akmens laikmeta sieviete ir apmaldījusies un iekļuvusi “oskaros”” – raksta kāds blogeris.

Foto: REUTERS (LETA)

8. Kinozvaigzne Nikola Kidmena

Bet kinozvaigzne Nikola Kidmena ir pārsteigusi pati sevi. Daži modes kritiķi, izturoties ar cieņu pret pievilcīgo un talantīgo aktrisi vien noteikuši: ceram, ka nākošajā gadā Nikolai būs īsta un “normāla” kleita… Citi ir bijuši nedaudz daiļrunīgāki, vaicājot, vai aktrise šajā “dāvanu iesaiņojumā” ir gribējusi kādam izrādīties īpaša vakara dāvana?

9. Aktrise Blanka Blanko

Aktrisei Blankai Blanko pārmetums no apkārtējiem ir tikai viens: laikā, kad visa Holivuda runā par seksuālo uzmākšanos, viņa uz svinīgo balli ierodas gandrīz vai kaila. “Tas, kas piesedz viņas ķermeni ir daži krāsaini auduma gabali, tā nav kleita”, raksta modes kritiķi.

Foto: EPA (LETA)

10. Viešņa

Bet kāda “Oskara” balles viešņa kļuva slavena vienā mirklī – ierodoties šādā izskatā svinīgajā pasākumā viņa nespēja “atrauties” no fotogrāfu zibšņiem. Un, piekritīsiet, ir taču arī iemesls…

Foto: EPA (LETA)
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.