Ekrānšāviņš no “Degpunktā” video

Ādažos sāk fiksēt video klaidoņu bezkaunību 12

Pievieno LA.LV

Ādažos vietējie iedzīvotāji savas pilsētas klaidoņiem “pieteikuši karu” un katru viņu kustību, kas ir ārpus likuma rāmja, sākušu iemūžināt video.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Raidījuma “Degpunktā” sastaptie Ādažu iedzīvotāji saka, ka klaidoņi, kas reizi pa reizei apgrozās pie centra veikaliem, viņiem netraucē, taču, kad viņu rīcība kļūst pārāk bezkaunīga, ir jārīkojas.

Kāds vietējais iedzīvotājs, redzot, ka tur pat līdzās tirdzniecības centriem un dzīvojamajam sektoram divi bezpajumtnieki nokārto dabiskās vajadzības, nosūdzējis viņus policijai. Turklāt piegādājis arī visus pierādījumus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.