Foto: Toms Harjo

FOTO: Baltajā naktī notiks diskotēka ar dzeju un dzejniekiem 0

Sestdien, 8. septembrī, MVT Vasaras mājā, Kalnciema ielā 36/38 no plkst. 21:00 līdz vēlai nakts stundai ikviens dzejas, mākslas, mūzikas un nakts dzīves mīļotājs aicināts uz dzejas diskotēku “Dzejai vajag skaņu”, ko Baltās nakts un Dzejas dienu noskaņās jau trešo reizi rīko interneta žurnāla “Satori” redakcija kopā ar fondu “Mākslai vajag telpu”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm
Lasīt citas ziņas

Naktī no 8. uz 9. septembri jau trīspadsmito gadu pēc kārtas Rīgā notiks mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts”. Tā kā šis ir arī festivāla “Dzejas dienas” laiks, interneta žurnāls “Satori” sadarbībā ar fondu “Mākslai vajag telpu” nakts dzīves mīļotājus jau trešo reizi aicinās uz dzejas diskotēku MVT Vasaras mājā, kur varēs nodoties trakai ballītei, līdz visu taisīs ciet.

“Katrā kārtīgā dzejnieku ballītē pienāk brīdis, kurā cilvēki sajūk prātā, sāk ekstātiski lēkāt čupiņā vai izpildīt sarežģītas horeogrāfiskas figūras, paralēli cīnoties par vietu pie datora, lai uzliktu jūtūbā dziesmu, kas tieši tagad jādzird visiem, un, gandrīz nepārspīlējot, jāsaka, ka tikai tāpēc vien ir vērts piedalīties dzejnieku ballītē,” saka “Satori” izdevēja, biedrības “Ascendum” izpilddirektore Antonija Skopa. “Nāciet un izmantojiet iespēju būt mazliet nenopietniem, dzejai piestāv mazliet neprātīgas ekstāzes.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Šovasar konceptuālajā mākslas galerijā “MVT Vasaras māja” skatāma multidisciplināru darbu sērija “Skaņai vajag mākslu”, kurā mūzikas pasaules pārstāvji sastopas ar mākslas darbiem. Turpinot šo tēmu, “Satori” Baltajā naktī piedāvā savu interpretāciju par divu citu mākslas disciplīnu savienošanu – dzejas un mūzikas mijiedarbību. Dzejas diskotēkā “Dzejai vajag skaņu” 12 no spilgtākajiem mūsdienu Latvijas dzejniekiem lasīs savus jaunākos dzejoļus un piedāvās diskotēkas dalībniekiem mūziku, kas ietekmējusi viņu radošo darbību.

Šoreiz dīdžeju lomā iejutīsies: Krista Anna Belševica, Arvis Viguls, Aivars Madris, Ausma Perons, Ilmārs Šlāpins, Marija Luīze Meļķe, Kirils V. Ēcis, Lote Vilma Vītiņa, Lauris Veips, Madara Gruntmane, Henriks Eliass Zēgners un Toms Treibergs.

Foto:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.