Foto – EPA/Scanpix/LETA

FOTO: Ekvadorā no rozēm izveido grandiozu piramīdu 0

Ar mērķi uzstādīt Ginesa rekordu Latīņamerikas valstī Ekvadorā no pusmiljona rozēm radīta pasaulē lielākā no ziediem veidotā struktūra – senas piramīdas atdarinājums oriģinālajā izmērā, ziņo ārvalstu mediji.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Tādu “atsaldeņu” Latvijā ir daudz!” Elmāram gandrīz uzbrauc virsū traks vai akls šoferis 41
Kokteilis
“Mazgājamies un sapošamies kā uz miršanu!” Latviešu astrologs skaidro, ko darīt Nāves Mēness dienās – šodien un rīt
RAKSTA REDAKTORS
FOTO, VIDEO. “Smagā” šoferis mēģināja “izvilkt” auto, bet rezultāts bija katastrofāls! Atklāj, kas notika šaušalīgajā sadursmē Augšlīgatnē 5
Lasīt citas ziņas

Mazās pilsētiņas Tabacundo iedzīvotāji pie ziedu brīnuma izveidošanas strādāja nedēļu, darbos piedalījās 1500 cilvēku. Ginesa rekordu oficiālajam tiesnesim bija vajadzīga gandrīz visa diena, lai apstiprinātu, ka rekords sasniegts.

Sarkanas krāsas piramīda, kuras veidošanai pamatā izmantotas sarkanas rozes un akcentiem arī citas krāsas, atrodas pilsētas galvenajā laukumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viena no pasākuma rīkotājām Rosa Cisnerosa paziņojusi, ka pilsētiņa ar šo darbu gribējusi pasaulei parādīt,”no kurienes nāk pasaules skaistākās rozes”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.