Asumi “Riga” un “Jelgavas” spēlē

Pagājušās sezonas čempione “Riga” piektdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:1) ar “Jelgavu”.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

RTU stadionā aizvadītajā mačā, rezultātu 32.minūtē pēc stūra sitiena atklāja mājinieku futbolists Herdi Prenga. Jelgavnieki gan ātri vien panāca neizšķirtu, kad pirmā puslaika izskaņā naskākais pēc centrējuma vārtu priekšā bija Aivars Emsis, rezultātam kļūstot 1:1.

Otrā puslaika sākumā “Jelgavai” bija teicamas iespējas izvirzīties vadībā – 50.minūtē uz vārtiem izskrēja Jaēls Eizdens, bet Maksimu Uvarenko viņam neizdevās pārspēt, turklāt tikai neilgu brīdi vēlāk Eizdens atkal zaudēja duelī ar rīdzinieku vārtsargu.

Tikmēr “Riga” komandai ar bīstamiem uzbrukumiem izcelties neizdevās, turklāt 77.minūtē mājinieku futbolists Felipe Brisola par rupju spēli tika noraidīts no laukuma. Cīņas izskaņā rezultāts vairs nemainījās, duelim noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Latvijas futbola virslīgas spēle "Riga" - "Jelgava"