Publicitātes foto

FOTO: Gustavsons radījis dizaina paliktņus no simtgadīgiem kokiem 0

Dizainers, zīmola IG Design izveidotājs Ingus Gustavsons par godu Latvijas simtgadei radījis universālus dizaina paliktņus, darinātus no dažādiem Latvijas kokiem.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Paliktņu veidošanā Gustavsons izmantojis ozolu, ābeli, bērzu un priedi. Visi koka materiāli nāk no dizainera dzimtās Rojas un, spriežot pēc to izskata, tie ir liecinieki Latvijas neatkarībai pirms 100 gadiem.

Koka dizaina paliktņus var izmantot dažādiem nolūkiem – kā virsmu uzkodām, kā sveču paliktni, Adventes vainaga pamatni vai kā vienkārši gaumīgu interjera sastāvdaļu. “Koks ne vien labi izskatās, bet ir arī enerģētiski spēcinošs. Tieši šie aspketi mani iedvesmoja radīt šo dizaina paliktņu sēriju,” atklāj Ingus Gustavsons.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ingus Gustavsons pērn sabiedrības uzmanību piesaistīja, vecās trīslitru burkas pārvēršot dizaina traukos, par ko viņš ieguva latviešu zīmolu ceremonijas Tete-a-Tete ar Rīgu. Gada Zīmols 2017 balvu.

Foto:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.