Foto: Andris Krištabans

FOTO: Jānis Šipkēvics atklāj, ka dziesmas tiešām rodas mokās 0

1.februāra pēcpusdienā, nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā, faniem un ikvienam interesentam bija iespēja satikt grupas “Instrumenti” dalībniekus un Intaru Busuli, lai uzklausītu pieredzes stāstus, uzdotu sevi interesējošus jautājumus un aprunātos ar mūziķiem. Šīs tikšanās ar mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominantiem noris T/C Origo 2. stāva “Zelta Mikrofona” balsošanas telpā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Iepriekšējās meistarklasēs pieredzēts, ka jauniešus ļoti interesē stāsts, kā notiek radošais process, kā top dziesmu teksti, mūzika. Atbildot uz šo jautājumu no klātesošajiem, tēlaini izteicās Jānis Šipkēvics: “Dziesmas tiešām rodas mokās, bet dažkārt ļoti viegli lokās. Reizēm tie ir vārdi, kuri piedod kādu virzienu, un mūzika pēc tam to pārveido, līdzīgi kā ledus sasalstot, “izmīca” to par kaut ko citu. Citreiz vārdi rodas jau gatavam muzikālajam daiļdarbam, un tad mēs šujam vārdu apģērbu uz šīs mūzikas miesas.”

Nominācijai “Origo Zelta dziesma 2018” izvirzīta gan grupas “Instrumenti” dziesma “HES un tu”, gan Reiņa Sējāna un Intara Busuļa izpildītā “Tu esi labākais”. Šajā mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijā uzvarētāju nosaka tautas balsojums, un šogad pirmo reizi to var izdarīt ikviens, neatkarīgi no atrašanās vietas, balsojot tiešsaistē: https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nākamā tikšanās ar balvas nominantiem būs otrdien, 5. februārī, un interesentiem būs lieliska iespēja satikties klātienē ar grupas “The Sound Poets” dalībniekiem, aprunāties un muzicēt kopā.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” norisinās jau 23. reizi. Apbalvošanas ceremonija notiks 12. februārī Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

Foto:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.